Розклад роботи та ціни в басейні «Хвиля» міста Василькова

Знову-до-басейну-йдемо-300x190У Василькові на території васильківської ЗОШ №9 розпочав працювати лікувально-оздоровчий комплекс «Хвиля». Басейн працює без вихідних: з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 22:00, в суботу з 9:00 до 20:00, а в неділю з 9:00 до 16:00.
Вартість разового відвідування з тривалістю заняття 45 хвилин коштуватиме 30 грн. Також можна придбати абонемент на 5 або 10 відвідувань за 145 та 270 гривень відповідно. Стільки ж коштуватимуть заняття з аквафітнесу. Діти до 13 років можуть відвідувати басейн лише у супроводі дорослих. Для студентів діє істотна знижка – з понеділка по п’ятницю разове відвідування коштуватиме 20 гривень.

Розклад групових занять (натисніть на зображення, щоб збільшити):
raspisanie

Якщо ви не вмієте плавати й добре триматись на воді, це не означає, що басейн не для вас. Адже існують індивідуальні заняття з навчання плаванню. В комплексі працюють досвідчені тренери Едуард та Олена Петрови, а також Надія Косяк та Марина Деледивка.
Для занять у басейні вам будуть потрібні спортивний купальник, шапочка, гумові тапки, рушник, гель для душу, мочалка, також за бажанням можна взяти фен. Зараз у продажі з’явилася спеціальна косметика після басейну – спеціальні креми, шампуні, бальзами, що змивають хлорку та зволожують тіло. Якщо ви любите попірнати, спеціальні окуляри для плавання мають бути у вас неодмінно. І не забудьте про довідку для відвідування басейну від терапевта, без якої розпочинати заняття вам не дозволять.
З питань відвідування басейну можна зателефонувати до рецепції по номерам 050 6377512; 093 6908526.
Як відомо, заняття спортом роблять сильний вплив на організм людини і мають велику кількість позитивних сторін. Плавання — це особливий вид спорту, який корисний майже для всіх систем організму, воно підвищує загальний тонус тіла, а також допомагає розслабитися. Ефективність вправ у воді не менше, ніж на суші. Плавання допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює серце, продовжує життя. Тож тепер у вас є гарний шанс за допомогою плавання покращити своє здоров’я та активно відпочити безпосередньо у Василькові!

Бажаємо приємного плавання!

http://goes.org.ua/rozklad-roboti-ta-cini-v-basejni-xvilya/

Запись опубликована в рубрике Актуально, Місто, Події. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий